O nás

CO JE TO FORKY’S?

Forky’s je franšízový koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Nepoužíváme žádné ingredience živočišného původu. Pobočky Forky’s najdete v České republice, na Slovensku a v Rakousku, v současné době probíhají jednání se zájemci i v dalších zemích.

ZDRAVĚ A CHUTNĚ? ANO!

Cílem naší kuchyně je nabídnout hostům jak klasické pokrmy české i světové kuchyně, tak i zcela nové pojetí pokrmů, jako např. superbowls – chuťově a nutričně bohaté velké salátové misky s vysokým podílem quinoy. Důležitou částí nabídky je street food – zdravá forma fast foodu, která se od klasického liší nulovým obsahem cholesterolu, vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů a prvotřídní kvalitou surovin.

ROSTLINNÁ STRAVA NENÍ JEN PRO VEGANY

Forky’s burgery nebo tortilla wrapy si prostě zamilujete. Hosté s intolerancí na lepek si u nás vždy vyberou z bohaté nabídky bezlepkových pokrmů.

Forky’s dokazuje, že jídlo zcela bez živočišných přísad může být nejen zdraví prospěšné a ohleduplné k okolnímu prostředí, ale i krásné a velice chutné.

FANTASTIC WITHOUT PLASTIC!

Forky’s není lhostejné životní prostředí, proto si u nás můžete jakýkoli pokrm odnést s sebou ve 100% ekologicky odbouratelném obalu. Pro veškerá balená jídla používáme obaly, vyrobené výhradně z rostlinné biomasy (kukuřice, řepa, brambory, obilniny), které jsou snadno rozložitelné. Věříme, že je to správný krok, který oceníte i přes vyšší cenu těchto k přírodě šetrných materiálů. Více informací zde.

X